Sporta preces – Sporta veikals ASNSPORT.LV, basketbola grozi, basketbola bumbas, futbola vārti, sporta inventārs

APDRUKĀT SPORTA FORMU

 

Izveidot savu sporta formas, T-krekla un citu aksesuāru apdrukas dizainu – SPIED ŠEIT!

ASNSPORT.LV veic sporta formu, fanu kreklu, T-kreklu, sporta somiņu u.c. apdruka sporta klubiem, skolām, bērnudārziem, komandām, faniem, viesiem u.c. dažādiem dzīves mirkļiem (sporta sacensībām, ballītēm, dzimšanas dienām utml.).

VEIDOJOT APDRUKU, ŅEMAT VĒRĀ:

  • Veicam digitālo krāsu apdruku uz gaišiem krekliem vai termoapdruku uz tumšiem un uz gaišiem krekliem (apdrukas laukums ir A4, kura izmērs ir 19x27cm)
  • Produkta krāsa Jūsu ekrānā var atšķirties no produkta krāsas dzīvē.
  • Iesakām digitālai apdrukai izmantot gaiša auduma kreklus, jo drukājot uz gaiša auduma(!), krāsu gamma digitālajā apdrukā būs izteiktāka!
  • Digitālā krāsu apdruka ir kvalitatīvāka un efektīvāka – krāsa iesūcas auduma mikrošķiedrās, ir ilgnoturīga, elastīga un neplaisā.
  • Termodruka ir tehnoloģija, kuras laikā karstspiedē tiek uzlikts speciālās plēves raksts (teksts, vienkāršs logo, simbols)!!! Termodruku iesakām izmantot veicot apdruku uz tumšiem krekliem no 1-krāsas vai arī uz gaišiem krekliem. Termodrukas veidi: plēve ar gludu virsmu; samta(Flox) plēve; atstarojošā plēve; mirdzošā plēve.
  • Attēls, kas tiek digitāli drukāts uz tekstila auduma, neizskatīsies tieši tā pat kā tas izskatītos Jūsu datora ekrāna vai uz papīra. Katram audumam ir sava faktūra, reljefs un krāsa, kas ietekmē digitālās drukas izskatu. Jo blīvāka un viendabīgāka būs auduma faktūra, jo labāka būs apdruka. Vislabāk apdruka uzklājas uz kokvilnas auduma, balta poliestera. Tīrās krāsas (balta, sarkana, zila u.c.) nebūs tik izteiktas un viendabīgas, kā, piemēram, termodrukas vai sietspiedes tehnoloģijā. Taču, digitālās drukas attēls būs daudz viendabīgāks (nepadarot audumu cietāku). Pielietojot digitālo druku nav iespējams nodrukāt sudraba vai zelta krāsas. Audums, kuru nebūs iespējams apdrukāt digitālajā drukā ir tumšs poliesters, kā piemēram: melns, bordo, tumši zils, sarkans, zaļš utml.. 
  • Pareizi kopjot apģērbu – izgriežot uz otru pusi un mazgājot to 20-30 grādos, apdrukas būs notūrīga. Apdrukājot baltus apģērbus, jāņem vērā, ka, intensīvi lietojot un mazgājot apģērbu, druka ar laiku balē. Apģērba kopšanā nedrīkst izmantot balinošos līdzekļus, kā arī nav ieteicams apģērbu žāvēt automātiskajā žāvētājā.

Apdrukas pasūtījumi interneta veikalā ASNSPORT.LV pēc pirkuma groza noformēšanas tiek realizēti 2-3 darba dienu laikā. Pēc pasūtījuma groza noformēšanas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Lai mēs varētu ātrāk izpildītu Jūsu pasūtījumu, lūgums pēc rēķina apmaksas atsūtīt maksājuma uzdevumu (interneta bankas apstiprinājuma kopiju uz mūsu e-pasta adresi info@asnsport.lv).

ASNSPORT.LV veic mūsu interneta veikala piedāvāto sporta formu apdruku, sporta fanu kreklu apdruku; T-kreklu apdruku (sieviešu,vīriešu un bērnu), un sporta somiņu apdruku.

Apdrukas cena ir atkarīga no izvēlētā daudzuma, dizaina, apdrukas lieluma, modeļa un krāsas.

Pasūtījumu ir iespējams noformēt tikai veicot pasūtījumu elektroniski – Izmantojot mājas lapā pieejamo apdrukas dizaina sadaļu. Izvēloties attiecīgo apdrukas preci, Jūs varat izveidot uz tā sev vēlamo apdruku ar bildi vai uzrakstu konfigurējot un papildinot esošo dizainu.

Tekstus un bildes, ko vēlaties uzdrukāt, iespējams iesniegt arī elektroniski (.png; .jpg vai .psd  formātā) sūtot uz e-pastu info@asnsport.lv. Veidojot pasūtījumu mūsu mājas lapā, ir iespējams augšupielādēt sev nepieciešamo attēlu. Lai bildes būtu kvalitatīvas, tām jābūt izmērā vismaz 1000 x 1000 pixels ar izmēru maximums 3MB (šāda izmēra bilde normāli izskatīsies uzdrukas laukumam, kas ir aptuveni 21cm x 29,7cm). Mazo, internetā atrasto vai ar telefonu uzņemto fotoattēlu uzdrukas var izskatīties izplūdušas un graudainas. 

Klientiem aizliegts drukāt saturu, piemēram: necenzētu leksiku, godu aizskarošu leksiku, naidu un rasu kurinošu tekstu, reprodukciju, grafiku, attēlus, preču zīmes, pakalpojumu zīmes, logotipus un citus materiālus, ko aizsargā autortiesību un citu intelektuālā īpašuma tiesību likumi Latvijas Republikā un Eiropā. Replikas druka saistībā ar starptautisko maksājumu karšu organizācijas noteikumiem nav atļauta.

You must be logged in to post a comment Login

X
Sākt čatu
1
Nepieciešama palīdzība?
Scan the code
Sveiki! Vai varam Jums kā palīdzēt?