Sporta preces – Sporta veikals ASNSPORT.LV, basketbola grozi, basketbola bumbas, futbola vārti, sporta inventārs
Izpārdošana!

Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport NBA Dunk ar rūdītā stikla vairogu un polsterējumu (In-Ground Basketball Hoop)

Original price was: 750.00 €.Current price is: 730.00 €. *PVN iekļauts

Ir noliktavā

Apraksts

Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport NBA Dunk ar rūdītā stikla vairogu un polsterējumu (In-Ground Basketball Hoop)

Basketbola groza centrālais stabs ir betonējams. Vairogs ir 80cm attālumā no centrālā balsta staba, līdz ar to spēlētājs var brīvāk darboties ar bumbu zem groza spēles vai treniņa laikā un nesavainoties pret stabu! Pie augstuma 3.05cm vairogs ir 60cm attālumā no centrālā staba. Groza stabam ir polsterējums, lai spēlētājs nesavainotos pret groza apakšējās daļas konstrukciju.
Komplektā ietilpst:
* 2.80m garš tērauda stabs (profils 10x10cm)
Atbalsts ar ātru teleskopisko augstuma regulēšanu no 230 cm līdz 305 cm (visām vecuma grupām). Iespēja noņemt regulēšanas rokturi, lai citas personas un bērni bez vajadzības nevarētu mainīt groza augstumu.
Rūdītā stikla vairogs caurspīdīgs, dažādus laika apstākļus izturīgs. Vairoga izmērs: 140x83cm. Vairogam metāla rāmis un apakšdaļā PE aizsargpolstrerējums. *Ja trenējaties basketbolā, tad šis basketbola grozs ar rūdītā stikla vairogu būs Jums lielisks palīgs mājas treniņos metienu atstrādei, jo basketbola bumba pēc metiena atleks tieši tāpat kā no spēļu groza sporta zālē!
* standarta izmēra dzelzs stīpa ar atsperu mehānismu “Pro Slam Breakaway”. Stīpa piemērota dažādiem laika apstākļiem.
* komplektā tīkliņš (12 cilpas).

*betonēšanas pēdai un staba atbalstam/fiksācijai betonējamie enkurvītņstieņi 4gb. un metāla atbalsta plāksne. Grozs ir betonējams un tam nav nepieciešama atsvaru kaste, kas aizņem papildus vietu kā pārvietojamiem groziem.

Grozs atbilst 2001/95/EC drošības direktīvām un EN 957-1:2005, EN 957-2:2004 standartiem.

Papildu informācija

Svars 300 kg

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport NBA Dunk ar rūdītā stikla vairogu un polsterējumu (In-Ground Basketball Hoop)”

Jums arī varētu patikt…

X
Sākt čatu
1
Nepieciešama palīdzība?
Scan the code
Sveiki! Vai varam Jums kā palīdzēt?