Sporta preces – Sporta veikals ASNSPORT.LV, basketbola grozi, basketbola bumbas, futbola vārti, sporta inventārs
Izpārdošana!

Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport PRO Master 3×3 ar rūdītā stikla vairogu 180x105cm atsperstīpu un polsterējumu (In-Ground Basketball Hoop)

Original price was: 1600.00 €.Current price is: 1500.00 €. *PVN iekļauts

Lielgabarīta prece!

Ir noliktavā

Apraksts

Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport PRO Master 3×3 ar rūdītā stikla vairogu 180x105cm atsperstīpu un polsterējumu (In-Ground Basketball Hoop)
Basketbola groza centrālais stabs ir betonējams. Vairogs ir 150cm attālumā no centrāla balsta staba, līdz ar to spēlētājs var brīvāk darboties ar bumbu zem groza spēles vai treniņa laikā un nesavainoties pret stabu!
Komplektā ietilpst:
* 3m garš tērauda stabs (profils 15x15cm)
Atbalsts ar ātru teleskopisko augstuma regulēšanu no 220 cm līdz 305 cm (visām vecuma grupām). Iespēja noņemt regulēšanas rokturi, lai citas personas un bērni bez vajadzības nevarētu mainīt groza augstumu.
Rūdītā stikla vairogs caurspīdīgs 9mm, dažādus laika apstākļus izturīgs. Vairoga izmērs: 180x105cm, atbilstoši FIBA prasībām. Vairogam metāla rāmis un apakšdaļā aizsargpolstrerējums! *Ja trenējaties basketbolā, tad šis basketbola grozs ar rūdītā stikla vairogu būs Jums lielisks palīgs mājas treniņos metienu atstrādei, jo basketbola bumba pēc metiena atleks tieši tāpat kā no spēļu groza sporta zālē!
* 18mm bieza Ø45cm dzelzs stīpa ar atsperu mehānismu “Pro Slam Breakaway”. Stīpa piemērota dažādiem laika apstākļiem. “Pro Slam Breakaway” stīpai ir iestrādāts jaunākās drošības mehānisms, kas netraumē spēlētāja pirkstus “dankojot” – basketbola tīkliņš stiprinās uz stīpas stieples, kura ir nosegta/noslēgta.

* komplektā tīkliņš (12 cilpas).

*betonēšanas pēdai un staba atbalstam/fiksācijai betonējamie enkurvītņstieņi 4gb. un metāla atbalsta plāksne. Grozs ir betonējams un tam nav nepieciešama atsvaru kaste, kas aizņem papildus vietu kā pārvietojamiem groziem.
Groza stabam ir polsterējums, lai spēlētājs nesavainotos pret groza apakšējās daļas konstrukciju!

Grozs atbilst 2001/95/EC drošības direktīvām un EN 957-1:2005, EN 957-2:2004 standartiem.

Papildu informācija

Svars 300 kg

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Stacionārais regulējamais basketbola grozs Asnsport PRO Master 3×3 ar rūdītā stikla vairogu 180x105cm atsperstīpu un polsterējumu (In-Ground Basketball Hoop)”

Jums arī varētu patikt…

X
Sākt čatu
1
Nepieciešama palīdzība?
Scan the code
Sveiki! Vai varam Jums kā palīdzēt?