Sporta preces – Sporta veikals ASNSPORT.LV, basketbola grozi, basketbola bumbas, futbola vārti, sporta inventārs

Strītbola pārvietojamais basketbola grozs Asnsport PRO 3×3 Master 2in1 ar rūdītā stikla vairogu un atsperstīpu (Ultimate Portable Basketball Hoop)

750.00  *PVN iekļauts

Noliktavā ir 1.komplekts !

Preces jauns pievedums gaidāms ~15.augustā 2024.g.!

Ir noliktavā

Apraksts

Strītbola pārvietojamais basketbola grozs Asnsport PRO 3×3 Master 2in1 ar rūdītā stikla vairogu un atsperstīpu (Ultimate Portable Basketball Hoop)
Basketbola groza centrālais stabs ir ieslīps (1.variants) un nevis vertikāls – līdz ar to spēlētājs var brīvāk darboties ar bumbu zem groza spēles vai treniņa laikā un nesavainoties pret stabu! Groza apakšējā daļā ir aizsargvairogs, lai spēlētājs nesavainotos pret groza apakšējās daļas konstrukciju. Izmantojams treniņiem vai 3vs3 spēlēm ārā un iekštelpā (sporta zālē). 
Komplektā ietilpst:
* 2-savstarpēji savienojami tērauda kvadrātveida profili (kvadrātveida profils 10cm)
* Atbalsts ar ātru teleskopisko augstuma regulēšanu no 160 cm līdz 305 cm (visām vecuma grupām). Iespēja noņemt regulēšanas rokturi, lai citas personas un bērni bez vajadzības nevarētu mainīt groza augstumu.
* Rūdītā stikla vairogs caurspīdīgs, dažādus laika apstākļus izturīgs. Vairoga izmērs: 140x83cm. Vairogam ir metāla rāmis un apakšdaļā aizsargpolstrerējums. *Ja trenējaties basketbolā, tad šis basketbola grozs ar rūdītā stikla vairogu būs Jums lielisks palīgs mājas treniņos metienu atstrādei, jo basketbola bumba pēc metiena atleks tieši tāpat kā no spēļu groza sporta zālē!
* standarta izmēra dzelzs stīpa ar atsperu mehānismu “Pro Slam Breakaway”. Stīpa piemērota dažādiem laika apstākļiem.
* komplektā tīkliņš (12 cilpas).
* Noņemama Metāla atbalsta kaste ar rokturiem, lai vieglāk varētu pārvietot grozu (!). Grozs ar transportēšanas ritentiņiem groza ērtai pārvietošanai. Metāla atbalsta kaste piepildāma ar smiltīm/akmeņiem vai to maisījumu (150kg), lai neļautu apgāzties groza konstrukcijai pat spēcīga vēja brāzmu laikā. Var papildus atsvarus uzlikt arī virsū uz metāla atbalsta kastes. 
*Iespējams stabu arī novietot vertikāli, nevis slīpi (2.variants).
Grozs atbilst 2001/95/EC drošības direktīvām un EN 957-1:2005, EN 957-2:2004 standartiem.

Basketbola groza saskrūvēšanas video instrukcija.

Papildu informācija

Svars 110 kg
Dimensijas 145 × 85 × 40 cm
Izvēlies groza saskrūvēšanu

Jā, Nē

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Strītbola pārvietojamais basketbola grozs Asnsport PRO 3×3 Master 2in1 ar rūdītā stikla vairogu un atsperstīpu (Ultimate Portable Basketball Hoop)”

Jums arī varētu patikt…

X
Sākt čatu
1
Nepieciešama palīdzība?
Scan the code
Sveiki! Vai varam Jums kā palīdzēt?