Sporta preces – Sporta veikals ASNSPORT.LV, basketbola grozi, basketbola bumbas, futbola vārti, sporta inventārs

Piegādes, Pasūtīšanas, Apmaksas noteikumi

PRECES PĀRDODAM VAIRUMĀ UN MAZUMĀ!

*Preces pasūtot sporta un aktīvās atpūtas preču interneta veikalā ASNSPORT, Jūs TĀS NOREZERVĒJAT(!) !!! 

Piegāde Rīgā un Latvijā 0-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, izņēmuma gadījumos 3-5dienas (piemēram: ja prece pasūtīta ar priekšapmaksu ceturtdien-var būt pieejama pirmdien).

Visas preces interneta veikalā ir norādītas ar PVN 21%. Preces iespējams iegādāties par I-veikalā norādītām precēm veicot tikai pasūtījumu internetā! Preces pārdodam Juridiskām un Fiziskām personām. Preces varat pasūtīt reģistrējoties I-veikalā veicot pasūtījumu caur preču grozu vai nereģistrējoties – sūtot pasūtījumu uz mūsu I-veikala e-pastu: info@asnsport.lv vai sazinoties ar mums pa telefonu: +371 27151323. Primāri atbildēsim tiem, kas ir preci pasūtījuši rezervējot reģistrējoties.

*Par preci iespējams norēķināties:
1)ar bankas pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas- Pēc pasūtījuma izveidošanas, ar Jums sazināsies mūsu menedžeris un paziņos par preces esamību noliktavā pēc kā Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas 1-3 darba dienu laikā tiks piegādāta prece uz Jūsu izvēlēto adresi. PRIEKŠAPMAKSA ir paredzēta, jo to paredz atsevišķu preču vairumtirgotāji un mūsu uzņēmuma drošās tirdzniecības politika!
2)ar Tiešo bankas maksājumu KLIXMaksājums ar internetbankuJūs veiksiet tiešo bankas maksājumu no sava bankas konta. Šim pakalpojumam mēs izmantojam apmaksas veidu – KLIX. Kas ir Klix? – Tagad pie mums ir pieejama jauna apmaksas metode – Klix. Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti. Klix lietotne ir izstrādāta sadarbībā ar banku Citadele, kas rūpējas par Tavu datu drošību. Klix nodrošina tiešo bankas maksājumu no sava bankas konta. Tā ir ātra, vienkārša un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē, veicot tiešu naudas pārskaitījumu no sava bankas konta. Ērtākai Klix lietošanai pircējiem rekomendējam lejupielādēt Klix lietotni play.store vai app store un pabeigt reģistrāciju.

*Ja pasūtītā prece nav noliktavā un Pasūtītājs nevēlas gaidīt ilgāku piegādes laiku (ja vien nav specpasūtījums) Patērētāja nauda tiks atgriezta uz to pašu karti vai konta numuru, no kura tika veikts maksājums. Papildus skatīt Atteikuma tiesības un Atgriešana lapu.

3)ar VISA, MasterCard, Maestro maksājumu karti KredītkartesVeicot priekšapmaksu, vari izmantot debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esi aktivizējis iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā. Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Tava kartes konta.

*Ja pasūtītā prece nav noliktavā un Pasūtītājs nevēlas gaidīt ilgāku piegādes laiku (ja vien nav specpasūtījums) Patērētāja nauda tiks atgriezta uz to pašu karti vai konta numuru, no kura tika veikts maksājums. Papildus skatīt Atteikuma tiesības un Atgriešana lapu.

4)ar KLIX Pay Later līzinga maksājums – sniedz iespēju e-veikala apmeklētājiem noformēt aizdevuma līgumu bez ikmēneša procentiem. Neatkarīgi no summas apmēra, ar šiem aizdevuma līguma nosacījumiem, Jūsu klienti var izvēlēties sev vēlamo atmaksas termiņu uz 3, 6, 12, 24 vai 36 mēnešiem.
Atkarībā no aizdevuma summas, klientam tiks piemērota fiksēta aizdevuma noformēšanas komisijas maksa. Klix Pay Later piedāvā iespēju salīdzināt vairāku aizdevēju piedāvājumus, tāpēc dažādu partneru nosacījumi var atšķirties. 
Aizdevuma noformēšanas process
Noformēšanai nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai AS Citadele banka internetbanka papildus info skatīt 

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Rekvizīti:
A.S.N. SIA
Reģ.nr. 40103213486
PVN reģ.nr. 40103213486
Citadele banka AS
SWIFT kods: PARXLV22
Konts: LV76PARX0019066300001
Juridiskā adrese: Vēju 29, Stūnīši, Olaines novads, LV-2127
E-pasts: info@asnsport.lv
Tel. 27151323

PASŪTĪJUMA IZMAKSAS

**1** Izmantojot “Latvijas pasts” pakomātu Latvijā
*Ja pakas smagums no 100g līdz 31.5kg un ja precei ir standarta gabarīti (38x38x58cm) -3.00,EUR (sūtot pa Latviju).

Latvijas pasta pakomātos var ievietot sūtījumus līdz izmēram 38x38x58cm, svarā līdz 31.5kg. Pakomātu nodalījumu izmēri: XS-izmērs (12x16x58cm), S-izmērs (12x38x58cm)M-izmērs (25x38x58cm), L-izmērs (38x38x58cm) sūtot pa Latviju. Latvijas pasta pakomātu adreses: https://pasts.lv/lv/kategorija/pasta_nodalas/?type=pakomati 

           *Ar Latvijas pasta pakomātu starpniecību nevar nosūtīt lielgabarīta un smagsvara preces, piemēram: novusu, trenažieri !  Jāizvēlas Asnsport kurjers, Exprespasta kurjers vai preces saņemšana noliktavā!

**2** Izmantojot Omniva pakomātu uz Jūsu adreses tuvumā esošo pakomātu
*Ja pakas smagums no 100g līdz 30kg un ja precei ir S-izmērs (9x38x64cm) / 3.50,Eur, M-izmērs (19x38x64cm) / 4.30,Eur, L-izmērs (38x64x39cm) / 4.90,EUR (sūtot pa Latviju). Piegādes maksa pasūtījuma grozā tiks parādīta automātiski izvēloties šo opciju. Ja grozā būs dažāda izmēra preces, tad maksa tiks piemērota vadoties no lielākās pakas izmēra (piemēram: grozā ir S-izmēra-“bumbu soma” un M-izmēra “bumba”, tad piegādes maksa būs kā M-izmēra pakas nosūtīšana-3.70,Eus.). Ja grozā būs ieliktas vairākas preces, bet to kopējais iepakojuma izmērs būs lielāks, tad veikala administrators darīs Jums zināmu par pakas izmēru un piegādes cenas izmaiņu (piemēram: grozā ir M-izmēra “bumbas-10gabalas” un iepakojot kopējais izmērs ir L-izmēra paka, piegādes cena tiks koriģēta uz L-izmēra pakas piegādes maksu)! Pakomātu adreses skatīt https://www.omniva.lv/privats/adreses Vēlamo piegādes pakomātu norādīto pasūtījuma komentāros!

**3** Preci saņemot birojā (iepriekš saskaņojot preču saņemšanas laiku) – Jūs apmaksājat tikai preces cenu (noliktava strādā Pirmdiena-Piektdiena no pl.11-19.00.). Preci var izņemt preces pasūtītājs vai arī pasūtītāja norādītā kontaktpersona.

**4** Izmantojot “Latvijas pasts” pakalpojumus
1) Ja pakas smagums no 100g līdz 5kg un ja precei ir standarta gabarīti (60x60x60cm) -7.15,EUR (sūtot pa Latviju);
           *Ja jāsūta paka uz ārzemēm un pakas smagums no 100g līdz 999g un precei ir standarta gabarīti – 20,EUR (piemēram: viens fanu krekls uz Lielbritāniju, Vāciju)
          *Ja jāsūta paka uz ārzemēm un pakas smagums no 1kg līdz 1.499g un precei ir standarta gabarīti – 30,EUR (piemēram: divi fanu krekli uz Lielbritāniju, Vāciju)
2) Ja pakas smagums no 5kg līdz 10kg un ja precei ir standarta gabarīti (60x60x60cm)-14.30,EUR (sūtot pa Latviju)
          *Ar Latvijas pasta starpniecību nevar nosūtīt lielgabarīta un smagsvara preces, piemēram: novusu, trenažieri !  Jāizvēlas Asnsport kurjers, Exprespasta kurjers vai preces saņemšana noliktavā!  Lielgabarīta preces uz ārzemēm nenosūtam!

**5** Izmantojot Expresspasta kurjeru
 1) Uz Jūsu adreses tuvumā esošo LV pasta nodaļu (sīkpakas no 100g-20kg, max paka 30x100x60cm) – 12.00,EUR
2) Uz Jūsu LV adresi (sīkpakas no 100g-20kg, max paka 30x100x60cm) – 17.00,EUR
           *Ar Expresspasta starpniecību nevar nosūtīt lielgabarīta un smagsvara preces, piemēram: novusu, trenažieri !  Jāizvēlas Asnsport kurjers, DPD kurjers vai preces saņemšana noliktavā!

**6** Izmantojot DPD kurjeru – Uz Jūsu LV adresi (sīkpakas no 100g-20kg, max paka 109x109x20cm) – 23.00,EUR
           *Ar DPD starpniecību varam nosūtīt lielgabarīta preci, piemēram: novusu! Ar DPD starpniecību nevar nosūtīt lielgabarīta un smagsvara preces, piemēram: trenažieri – Jāizvēlas Asnsport kurjers vai preces saņemšana noliktavā!

**7** ASNSPORT kurjera piegādes izmaksas, ja preci vēlaties saņemt ārpus mūsu noliktavas ar nosacījumu *Klients palīdz uznest preci līdz dzīvoklim!
Piegāde ar kurjerdienestu pārējā Latvijas teritorijā 2-48h laikā (darba dienās!) atkarībā no piegādāšanas adreses attāluma ap Rīgu:

PIEGĀDES RAJONS_______PIEGĀDES CENA par kurjerpakalpojumu

“Rīga-1, Mārupes un Olaines novads”_________4.50,-EUR
“Rīga-2” (Vecmīlgrāvis, Mangaļsala, Bolderāja)_6.00,-EUR
Jūrmala (maksas iebraukšanas zona)___________12.00,-EUR
līdz 15km ap Rīgu (izņemot Jūrmalu-maksas zonu)_7.00,-EUR
16-20km ap Rīgu_____11.40,-EUR
21-50km ap Rīgu_____14.30,-EUR
51-70km ap Rīgu_____22.80,-EUR
71-100km ap Rīgu____27.10,-EUR
101-125km ap Rīgu___35.60,-EUR
126-150km ap Rīgu___41.30,-EUR
151-170km ap Rīgu___48.40,-EUR
171-185km ap Rīgu___49.80,-EUR
186-200km ap Rīgu___52.70,-EUR
virs 201km ap Rīgu___57,-EUR

Lielizmēra un/vai smagas (virs 40kg) preces ienešanas gadījumā, JA NEESAT GATAVI PALĪDZĒT KURJERAM un nepieciešams palīgs (2-kurjera darbinieki), tad standarta piegādes cena + maksa 10,EUR! Lielizmēra vai smagas preces gadījumā mūsu menedžeris Jūs papildus informēs!

***

Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, ievieto virtuālajā grozā visas preces un dodies uz “Grozu”. Izvēlies piegādes vietu un sistēma norādīs precīzas Tava pasūtījuma piegādes izmaksas vai zvaniet un jautājiet mums (tālr.-27151323).
Preču ievietošana grozā neuzliek pienākumu tās iegādāties. Jebkurā mirklī Jums iespējams dzēst groza saturu!!!
Pasūtītā prece ir jāizņem 1-3 dienu laikā, pretējā gadījumā pasūtījums tiks atcelts un pasūtītā prece pārdota, ja vien nav veikta iepriekšēja apmaksa un atrunāts par preces izņemšanu pēc minētā termiņa.
*Preču aprakstiem un foto ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

***

Nokomplektēsim aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām!
Drukājam, šujam, pārdodam sporta formas – sporta krekli, bikses, jakas, cepures, apavi.
Formas komandām vai individuāli vienam sportistam (basketbola, volejbola, futbola, handbola, tenisa, florbola u.c. formas)!
Elastīgas cenas!

***

SIA “A.S.N.” izveidos un nokomplektēs piemērotu aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru Jūsu aktīvās atpūtas biznesam.
Sagatavosim preču izcenojuma piedāvājumu apgūstot Eiropas Savienības fondu līdzekļus.
Pieejamo aktīvās atpūtas, sporta, tūrisma inventāru varat apskatīt mūsu interneta veikalā http://www.asnsport.lv/zinjas/wordpress .
Palīdzēsim atrast un nokomplektēsim arī tādu Jums nepieciešamo aktīvās atpūtas inventāru, kas nav atrodams mūsu interneta veikalā/veikalā. Zvaniet tālr.-27151323 vai rakstiet info@asnsport.lv

X
Sākt čatu
1
Nepieciešama palīdzība?
Scan the code
Sveiki! Vai varam Jums kā palīdzēt?